5 sytuacji, w których pomoże Ci skup nieruchomości

  • on 12 września, 2022

!

Nieruchomość można sprzedać na różne sposoby – samodzielnie, z pomocą agenta nieruchomości, ale również w skupie odkupującym od właścicieli domy, mieszkania czy grunty. Kiedy warto skorzystać z oferty skupu mieszkań za gotówkę śląskie?

Czym zajmują się skupy nieruchomości?

Transakcje nieruchomości bywają czasochłonne, męczące i stresujące. Są jednak sposoby, dzięki którym możliwa jest łatwa i szybka sprzdaż domu, mieszkania czy działki.

Gdy ważna jest wygodna i błyskawiczna transakcja, warto zdecydować się na skup nieruchomości za gotówę. Tego typu firma specjalizuje się w transakcjach nieruchomości i może odkupić je od klientów błyskawicznie – bezpośrednio, z natychmiastową płatnością i bez skomplikowanych formalności po stronie sprzedającego.

Skup nieruchomości – kiedy warto?

W jakich przypadkach warto zdecydować się na skup nieruchomości za gotówę?

  1. Nieruchomość ma być sprzedana jak najszybciej – na przykład przed wyprowadzką za granicę, do innego miasta, gdy trzeba opłacić inną nieruchomość lub pokryć długi.
  2. Nieruchomość jest w złym stanie technicznym – wymaga kompleksowego remontu, jest po zalaniu, pożarze, dlatego nie cieszy się powodzeniem wśród klientów.
  3. Nieruchomość ma wady prawne – jest zadłużona, mieszka w niej lokator, ciąży nad nią umowa dożywocia.
  4. Jest się właścicielem udziałów w nieruchomości – na przykład otrzymanych w spadku po zmarłym członku rodziny.
  5. Gdy nie ma czasu na zajmowanie się transakcją – wtedy można zawrzeć umowę od razu bez wystawiania ogłoszeń i pokazywania nieruchomości.
Article Categories:
Nieruchomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.